Vijesti
Dom > Vijesti > Sadržaj
Napomena: Usluga pošte podrazumijeva nadogradnju, kliknite da biste saznali više.
- Dec 27, 2017 -

Dragi svi kupci,

Zahvaljujući našem serviseru "chinasepta .com" koji se nedavno nadograđuje, nastavit će se oko 20 dana od 1. siječnja 2018., to će utjecati na primanje i slanje pošte.

Zato ćemo vam se obratiti drugom serviseru "alwsci.com" kako bismo vas kontaktirali, sve naše prodajne informacije će ih obavijestiti u skladu s tim.


Ako nas već kontaktirate " alwsci.com " molimo vas da zanemarite obavijest.

Da biste izbjegli bilo kakve neugodnosti, ako imate bilo kakvih upita ili narudžbi, obratite se izravno svojoj prodaji:

Jennifer: jennifer@alwsci.com
Cici: cici@alwsci.com
Rumer: rumer@alwsci.com
Juder: juder @ alwsci. com
Rita: rita@alwsci.com
Emma: emma@alwsci.com
Jack: jack@alwsci.com
Diana: anne@alwsci.com
Cien: amy@alwsci.com
Donna: donna@alwsci.com
Daisy: daisy@alwsci.com
Jenny: jenny@alwsci.com
Označi: mark@alwsci.com
Svibanj: may@alwsci.com
Jason: jason@alwsci.com

Žao nam je zbog neugodnosti, izvorna pošta uskoro će se oporaviti.
Hvala što ste uvijek podržavali nas.

ALWSCI tim.